Hakiki Deri Halkaları Dizüstü A7 Boyutu Pirinç Bağlayıcı Mini Gündem Organizatör Dana günlük defteri Sketchbook Planlayıcısı Büyük Cep
Taze - 40 %

Hakiki Deri Halkaları Dizüstü A7 Boyutu Pirinç Bağlayıcı Mini Gündem Organizatör Dana günlük defteri Sketchbook Planlayıcısı Büyük Cep

Stokta
₺ 58.00
₺ 34.80
Mal:

VIP kupon almak burada
Sadece geçerli için 7 gün

Iyi Haber!1 satın almak 7 HediyelerHediye 1 : Bir PVCKart tutucu.Hediye 2 : Bir PVCFermuar Çanta.Hediye 3 : Bir Elastik Cetvel.Hediye 4 : Bir pc Washi Bant, ama rastgele gönderdi.Hediye 5 : Bir Metal Bağlayıcı Klibi.Hediye 6 : 4 adet metal kağıt ataşı.Hediye 7 : Biz göndermek 2 setleri regle kağıt her dizüstü için, her set var 48 yaprak. Veya seçebilirsiniz herhangi bir 2 setleri bırakarak tercih sipariş ile mesaj veya doğrudan bize.

Planlayıcısı Detaylar :
Organizatör/Planlayıcısı 2ÖzellikleriBu lüks ve güzel organizatör planya ve organizasyon aracılığıyla sizin arkadaşınız olacak. El yapımı en iyi tam tahıl deri. Birkaç bölmeleri ile donatılmış mağaza kredi, iş kartları, ve diğer önemli eşyalarını. Bazı günlüğü ile tamamlandı yedekler, randevular ve notlar yanında.Malzeme : Devekuşu/Litchi/Timsah tahıl deri (Inek Derisi Deri ile yapılan Hepsi vardı) Boyutu : Ajanda 14.3x11.5x3 cmGünlüğü dolum 12.3x8.2 cm
Içinde : Bölmeleri ve cep yuvaları için birkaç Iş ve/veya kredi kartlarıBir büyük Arka Cep için Faturaları veya KağıtlarıDeri penloop (değil elasticised) Yüzükler : Yüksek kaliteli yüzük, 23.5mm, 6 delik, yaklaşık Için kağıt 150 yaprak. Yüzükler açılış üzerinden değiştirilebilir vidaları. 

Renk Gösterir :
-3.66/piece-8.07/piece-3.64/piece-70.80/piece-23.47/piece
# Toptan açığız. Eğer toplu olarak satın alırsanız, biz sizin için indirim, özellikle eski VIP müşteriler.
# Damla nakliye sipariş açığız, fatura ve reklam olmadan paketlenmiş (sipariş verirken bize mesaj Bırakın). Biz distribütörler dünya çapında, katılmak için bekliyoruz.
# DIY özelleştirme izin verilir. ADEDI (Minimum Sipariş miktarı) ve sunulan ürün ayrıntıları bağlıdır.
# Biz söz göndermeden önce tüm ürünler sıkı testi ile gitti. Tüm fotoğraflar size gösterilen 100% tür alınan ve referans için sadece vardır. Ürünleri ve fotoğraflar arasında olası farklılıklar izin lütfen.
Satın almadan önce ülkenin # özel ile kontrol edin. Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.


Ürün hakkında

renk:
Ostrich Purple
boyut:
A7 Cover 142x115mm
Marka Adı:
moterm
Model Numarası:
B-LN107
Alligator Color:
Gray, Blue, Brown, Orange, Pink
Ostrich Color:
Coffee, Brown
Cover Size:
14.3 x 11.5 x 3 cm
Paper size:
12.3 x 8.2 cm
Ring Binder:
6 holes
Leather:
Top layer of cowhide Leather
Cover Hardness:
Soft
Type:
Organizer/Planner
Usage:
Daily memos

Müşteriler kadar seçer